Ви тут: ЧДТУ Новини Викладачка кафедри дизайну ЧДТУ Олена Галицька представила творчу роботу «Пегас і синій птах» на Міжнародному конкурсі Сузір’я Україна-Європа
Середа, 20 липня 2022 10:05

Старший викладач кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету Олена Галицька представила свою творчу роботу «Пегас і синій птах» на Міжнародному конкурсі Сузір’я Україна-Європа, 18 сезон.

Сузір’я Україна-Європа – це міжнародна конкурсна система Творчої платформи Алея Зірок України і міжнародної мережі Constellation World Talent Network, яка проводить міжнародні фахові конкурси. Це не просто конкурс. Це творча програма, яка публікує, рекламує і просуває творчі роботи учасників, яка робить таланти відомими.

Учасники конкурсу отримують фахове оцінювання, коментарі майстрів, призи, а також просування і рекламу в Україні, Європі і США. Збирають свої творчі онлайн портфоліо. І додаються в продюсерський каталог Алея Талантів України, рейтинговий каталог Алея Зірок України, у Всеукраїнський рейтинг талантів Національний Творчий Чарт.

Олена Галицька – талановита викладачка, творча та багатогранна особистість, постійна учасниця всеукраїнських, обласних та міських виставок, конкурсів, олімпіад. Багато енергії та фахових знань вона віддає своїм студентам у підготовці до участі у конкурсах, в Днях студентської науки ЧДТУ тощо. Свій вільний час  Олена присвячує активній волонтерській діяльності.

Колектив кафедри дизайну бажає успіхів та натхнення своїй колезі!