Ви тут: ЧДТУ Новини На кафедрі дизайну ЧДТУ відбувся екзаменаційний перегляд студентських робіт літньої сесії освітньої програми «Промисловий дизайн»
Середа, 13 липня 2022 10:38

9 липня на кафедрі дизайну Черкаського державного технологічного університету відбувся екзаменаційний перегляд студентських робіт літньої сесії 2022 року освітньої програми «Промисловий дизайн». Свої напрацювання представили студенти 1-3 курсів освітнього рівня бакалавр та студенти магістратури.

Незважаючи на навчання в умовах воєнного часу, більшість студентів справилися з повним об’ємом завдань. Найбільш активними виявилися студенти 1 року навчання групи ДЗ-13, які всі вчасно представили повний об'єм завдань за весняний семестр:  Юлія Тимошина, Віталій Пузько, Кирило Рижак, Габреліян Сандре, Маргарита Борщ, Аліса Череватенко, навіть, знаходячись не в Україні.

На екзаменаційному перегляді буди представлені роботи з дисциплін вступ до фаху дизайнера предметного середовища, основи формоутворення об’єктів дизайну, скетч рисунок і живопис, комп'ютерні технології, дизайн-проектування тощо. Найкращі роботи на 2 курсі представили: Інна Бикова (група ДЗ-03), а на третьому – Данило Журавель (група ДЗ-93).

Кращі роботи серед студентів магістратури продемонстрували Володимир Кривонос, Інна Кравченко, Руслана Циганенко, Богдан Іванченко (група МДЗ-73).

Вітаємо студентів з професійним ростом і бажаємо подальшого натхнення у навчанні!