Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ здобули перемогу у VI Всеукраїнському конкурсі студентських дипломних робіт з маркетингу
Вівторок, 12 липня 2022 10:32

Студенти кафедри економічної кібернетики і маркетингу здобули перемогу у VI Всеукраїнському конкурсі студентських дипломних робіт з маркетингу, отримавши:

Тетяна Носок диплом III ступеню, РВО «Магістр», науковий керівник д-р. екон. наук, проф. Олена Коломицева;

Богдана Скопінцева диплом II ступеню, РВО «Бакалавр», науковий керівник д-р. екон. наук, проф. Олена Коломицева.

Щиро дякуємо організаторам конкурсу – колективу кафедри маркетингу і торговельного підприємництва Хмельницького національного університету, особисто завідувачці кафедри д-ру екон. наук, проф. Світлані Ковальчук за неймовірну і злагоджену роботу в складний період життя нашої країни, за підтримку студентства та потужний поштовх для розвитку української науки.