Ви тут: ЧДТУ Новини ВСТУП-2022 у ЧДТУ. Спеціальність 131-«Прикладна механіка» – основа машинобудування України
Вівторок, 30 серпня 2022 11:49

ВСТУП-2022 у ЧДТУ. Спеціальність  131-«Прикладна механіка» – основа машинобудування України

Кафедра технологій та обладнання машинобудівних виробництв Черкаського державного технологічного університету під керівництвом завідувача кафедри доктора технічних наук, професора Георгія Канашевича успішно здійснює підготовку фахівців за такими рівнями вищої освіти:

Бакалавр за спеціальністю 131 – «Прикладна механіка», освітня програма – «Комп’ютерне конструювання обладнання та розробка технологій машинобудування» (термін навчання: денна форма – 4 роки, заочна форма – 4 роки)

Магістр за спеціальністю 131 – «Прикладна механіка», за двома освітніми програмами – «Технології машинобудування» і «Обробка металів за спецтехнологіями» (термін навчання: денна форма – 1.5 роки, заочна форма – 1.5 роки)