Ви тут: ЧДТУ Новини ВСТУП-2022. У ЧДТУ запрацював консультаційний центр приймальної комісії
П'ятниця, 01 липня 2022 12:03

ВСТУП-2022. У ЧДТУ запрацював консультаційний центр приймальної комісії

У Черкаському державному технологічному університеті 1 липня розпочав роботу консультаційний центр приймальної комісії.

Абітурієнти можуть звернутися по допомогу щодо створення електронного кабінету вступника, за консультаціями стосовно необхідних для вступу документів та за інформацією й роз’ясненнями щодо особливостей вступної кампанії 2022 року.

Висококваліфіковані фахівці консультаційного центру ЧДТУ швидко, якісно й оперативно нададуть необхідну інформацію, підтримку та допомогу.

Черкаський державний технологічний університет запрошує на навчання до провідного технологічного закладу вищої освіти Черкащини.

Консультаційний центр функціонує за адресою: бульвар Шевченка, 460, 1-й поверх навчального корпусу № 1, конференцзал.

Адреса приймальної комісії:

18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460. Перший корпус, кімн. 102,

тел. (0472) 73–02–23, +380 63 974 2405 (Viber)