Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти спеціальності «Лісове господарство» ЧДТУ посіли призові місця на Всеукраїнському конкурсі студентів і молодих вчених з міжнародною участю
Середа, 22 червня 2022 10:47

16 червня 2022 року на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся Всеукраїнський конкурс студентів і молодих вчених з міжнародною участю «Інтелект молоді. Раціональне природокористування та новітні енергоефективні технології». На конкурс було представлено науково-дослідні роботи 46 студентів та молодих вчених із регіонів України, а також роботи молодих вчених із Польщі, Словаччини та Литви. До організації заходу долучилися викладачі кафедри лісового господарства та раціонального природокористування Черкаського державного технологічного університету: завідувачка кафедри Інгріда Чемерис та доцентка Світлана Ключка. До участі в конкурсі представили свої наукові напрацювання студенти спеціальності 205 «Лісове господарство», роботи яких виокремилися поміж різноманіття цікавих, актуальних та нагальних наукових проблематик.

Так, у секції «Екологічна безпека та технології захисту навколишнього середовища» студент групи ЛГ-05 Сергій Смолій посів перше місце з темою «Флуктуаційна асиметрія листків деревних рослин як індикативна ознака аеротехногенного забруднення міста», керівник І.А. Чемерис, а студент групи ЛГ-15 Міхаіл Повєтьєв-Софієнко здобув третє місце з темою «Особливості лісових фітоценозів Придніпровської височини», керівник С.І. Ключка.

Вітаємо переможців, бажаємо й надалі сміливо крокувати науковою нивою, реалізовувати в подальшому власні дослідження й активно долучитися до наукових пошуків!