Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ в прямому етері розкажуть про особливості навчання, студентоцентризм, демократизм та академічну мобільність
П'ятниця, 27 травня 2022 14:58

Черкаський державний технологічний університет запрошує на третю онлайн-зустріч «День відкритих дверей у прямому ефірі. Вступ-2022».

У вівторок, 31 травня 2022 року, о 12:00 у прямому етері студенти ЧДТУ розкажуть про навчання у провідному технологічному закладі вищої освіти Черкащини, зокрема про студентоцентризм, демократизм, академічну мобільність. Окрім цього, фахівці ЧДТУ нададуть відповіді на запитання щодо вступної кампанії-2022.

Пряма трансляція проходитиме на YouTube каналі Черкаського державного технологічного університету та в Instagram.