Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти-іноземці отримали дипломи магістрів ЧДТУ
Понеділок, 14 лютого 2022 11:02

Студенти-іноземці отримали дипломи магістрів ЧДТУ

10 лютого 2022 року сім іноземних студентів стали випускниками Черкаського державного технологічного університету, отримавши Дипломи магістрів.

Какагеллі Чариєв з Туркменістану завершив денну форму навчання за спеціальністю «Публічне управління і адміністрування», Мухайо Бабажанова з Узбекистану - за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», а Мірзага Гамідов з Азербайджану за спеціальністю «Комп'ютерна інженерія».

Заочно навчалися Мохамед Кхаліл із Німеччини за спеціальністю «Соціальне забезпечення» та Заур Новрузов, Ільгар Ахмедов, Аяз Джабраїилов із Азербайджану за спеціальністю «Менеджмент».

Ректор ЧДТУ Олег Григор вручив випускникам Дипломи магістрів та побажав успішно підкорювати світові професійні вершини з освітою Черкаського державного технологічного університету.

Галерея зображень