Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ співпрацюватиме з ТОВ «Хеджхог»
Понеділок, 14 лютого 2022 12:46

ЧДТУ співпрацюватиме з ТОВ «Хеджхог»

14 лютого 2022 року Черкаський державний технологічний університет уклав угоду про співпрацю з Товариством з обмеженою відповідальністю  «Хеджхог», що спеціалізується на працевлаштуванні.

Ректор ЧДТУ Олег Григор та директорка ТОВ «Хеджхог» Катерина Барбазюк на засадах партнерства спрямовуватимуть зусилля на розширення та поглиблення змісту наукової, освітньої та практичної діяльності установ.

Відповідно до укладеної угоди партнери обмінюватимуться фаховою інформацією; спільно організовуватимуть конференції, семінари, бізнес-форуми, круглі столи, Дні кар’єри та інші заходи; сприятимуть підвищенню якості навчального процесу.

Наразі зміцнення партнерських звязків є важливою складовою розвитку освітньої установи, розширення можливостей для співробітників та здобувачів вищої освіти, налагодження перспективних контактів і втілення спільних проєктів.