Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ пройшла V Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку харчової індустрії»
Вівторок, 09 листопада 2021 15:37

4-5 листопада 2021 року на кафедрі харчових технологій Черкаського державного технологічного університету в онлайн-форматі пройшла V  Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку харчової індустрії». Співорганізаторами заходу стали також Університет «Україна» (м. Київ), Вроцлавський природничий університет (м.Вроцлав, Польща), Дрезденський технічний університет (м.Дрезден, Німеччина), Вища школа Остольштейн (Ольденбург, Німеччина), Люблінська політехніка (Польща), Технічний університет Молдови (Молдова), Словацький аграрний університет (м.Нітра, Словаччина), Ліонська ветеринарна школа (Франція).

З вітальним словом до учасників віртуальної зустрічі, побажавши плідної роботи, звернувся проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків ЧДТУ Еміль Фауре

Своїми напрацюваннями щодо новітніх підходів та інноваційних технологій у харчовій індустрії поділились науковці Черкаського державного технологічного університету: декан факультету харчових технологій та сфери обслуговування, професорка Лариса Чепурда виступила з доповіддю «Інклюзивний туризм та інклюзивне освітнє середовище: міждисциплінарний підхід до освітньої та соціальної інклюзії людей з інвалідністю», завідувачка кафедри харчових технологій Ірина  Осипенкова окреслила тему «Значення фітонутрієнтів у функціонуванні організму людини», професор кафедри харчових технологій Владислав Сухенко представив учасникам конференції доповідь «Медові напої»

До участі в заході, окрім представників ЧДТУ, долучились  Національний університет біоресурсів і природокористування України, Державне підприємство «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І.Медведя МОЗ України», Національний університет харчових технологій, Одеська національна академія харчових технологій, Черкаський національний університет імені Б.Хмельницького, Інститут технічної хімії Дрезденський технологічний університет (Німеччина), Вища школа Остольштейн (Ольденбург, Німеччина).