Ви тут: ЧДТУ Новини Магістранти кафедри дизайну ЧДТУ готуються до вступної кампанії 2022 року
Вівторок, 09 листопада 2021 16:01

Магістранти кафедри дизайну ЧДТУ готуються до вступної кампанії 2022 року

Переддипломна практика студентів магістратури спеціальності «Дизайн» (за видами), керівник якої професорка Наталія Романенко, передбачає розробку сучасної айдентики спеціальності «Дизайн» та її розгалуження в Черкаському державному технологічному університеті. Кожен студент пропонує своє бачення розвитку спеціальності та пояснює шляхи її засвоєння майбутнім вступникам, а узагальнюють всі візуальні пропозиції студенти сектору «Графічний дизайн».

У цьому навчальному році творчий колектив студентів із підготовки рекламних плакатів вступної кампанії 2022 року очолила  студентка групи мДЗ-71 Вікторія Кудревич. На розгляд мистецької ради кафедри дизайну з-поміж 14 пропозицій студентів магістратури були відібрані три плакатні композиції, виконані у співавторстві:

1. Мусатенко Анастасія, Барвінський Сергій, Руль Ольга

2. Кудревич Вікторія, Руль Ольга, Барвінський Сергій, Мандра Валерія, Монархова Анастасія

3. Малород Владислава, Руль Ольга,  Мандра Валерія, Монархова Анастасія