Ви тут: ЧДТУ Новини 9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва
Вівторок, 09 листопада 2021 11:30

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається щорічно 9 листопада разом із Днем української писемності та мови, згідно з Указом Президента від 30.12.2013 № 717/2013 «Про додаткові заходи щодо державної підтримки культури та мистецтва в Україні».

Всеукраїнський день працівників культури засновано з метою відзначити вагомий вклад творчих особистостей у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність.

Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність, первозданну чистоту і незамуленість. Саме завдяки відданим своїй справі митцям українська культура змогла зберегти свою самобутність, попри потужні натиски багатьох агресорів, і посісти гідне місце серед світових культур.

Вагомий внесок у відродження національної культури вносять творчі колективи, майстри народного мистецтва та аматори сцени ЧДТУ.  Самовіддана творча праця молоді вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, цікавими творчими проєктами та невичерпною енергією.

Черкаський державний технологічний університет вітає зі святом працівників Відділу студентського розвитку і культурних програм ЧДТУ, творчу молодь ЧДТУ, а також всіх тих, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу!