Ви тут: ЧДТУ Новини Науковці ЧДТУ розповіли про курси з основ робототехніки та основ програмування і кібербезпеки в етері «Суспільне Черкаси» (відео)
Понеділок, 08 листопада 2021 12:59

Науковці Черкаського державного технологічного університету: декан факультету електронних технологій і робототехніки Андрій Чорній та доцентка кафедри робототехнічних і телекомунікаційних систем та кібербезпеки Олена Панаско розповіли про безкоштовні курси з основ робототехніки та основ програмування і кібербезпеки для школярів в етері «Суспільне Черкаси».

Під час прямого ефіру «Сьогодні.Головне» науковці говорили про мету створення таких курсів, їх особливості, тривалість, форму проведення занять та перспективи для старшокласників після завершення навчання.

Програма «Сьогодні.Головне» на каналі «Суспільне Черкаси»