Ви тут: ЧДТУ Новини На факультеті економіки та управління ЧДТУ влаштували «Шалені будні першокурсника»
Четвер, 07 жовтня 2021 15:02

6 жовтня 2021 року на факультеті економіки та управління Черкаського державного технологічного університету, за ініціативи студентської ради факультету, влаштували цікавий квест «Шалені будні першокурсника». Студенти першого курсу завзято виконували креативні завдання на тематичних локаціях: «Євроінтеграція»,  «Є Ідея!»,   «Бухгалтерський облік крізь простір і час», «Зашифроване послання студентам»,   «Хто стоїть за брендом?». Молодь охоче бралася  за вирішення економічних та управлінських питань та чудово проводила час.

До організації та проведення заходу активно долучилася адміністрація факультету економіки та управління, викладачі та профспілковий комітет Черкаського державного технологічного університету. Наприкінці квесту усі учасники отримали солодкі подарунки від профспілкового комітету ЧДТУ.