Ви тут: ЧДТУ Новини Інформаційний центр ЄС запрошує до опитування Євродеск 2021
Четвер, 07 жовтня 2021 13:17

Інформаційний центр ЄС запрошує до опитування Євродеск 2021

Євродеск є одним із основних надавачів європейської молодіжної інформації щодо волонтерства, тренінгів, навчання та можливостей роботи закордоном. Як європейська мережа, спрямована просувати можливості навчальної мобільності та яка пропонує безкоштовну якісну інформацію, надає підтримку молоді та молодим фахівцям, ми хотіли б краще зрозуміти, як ви взаємодієте з цією інформацією.

У цьому опитуванні часто використовуються такі терміни як: “досвід мобільності”, “перебування за кордоном” або “виїзд за кордон”. Усі ці терміни описують будь-яке навчання, неформальну освіту, інформальне навчання, навчальні курси, семінари, молодіжні обміни, інтернатуру, стажування, волонтерство або досвід роботи в іншій країні. Це може бути кількаденний воркшоп за межами своєї країни, семестр в університеті за кордоном або рік волонтерства у країні далеко від дому. Коли осмислюєш свій досвід мобільності, будь ласка не включай свої відпустки чи приватні поїздки за кордон (наприклад, відвідування членів сім’ї). Ваші відповіді дозволять Євродеску, а також національним та європейським установам покращити свої послуги.

Пройти опитування: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/EDsurvey2021

Опитування орієнтоване на молодь у віці від 13 до 35 років, як з досвідом мобільності, так і без нього.

Опитування займе всього 10 хвилин, і в кінці ви можете позмагатися за приємний приз - камеру від Polaroid!