Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбувся благодійний онлайн-концерт музичного гурту «Шутки в сторону»
П'ятниця, 24 вересня 2021 13:16

У ЧДТУ відбувся благодійний онлайн-концерт музичного гурту «Шутки в сторону»

23 вересня 2021 року в актовій залі Черкаського державного технологічного університету, за ініціативи Студентської ради ЧДТУ, відбувся благодійний онлайн-концерт музичного гурту  «Шутки в сторону».

Виступ талановитої молоді транслювався у соціальних мережах на офіційних сторінках Черкаського державного технологічного університету та Студентської ради ЧДТУ.

Для того, щоб долучитися до благодійної справи, можна було придбати квиток вартістю 50 гривень, або перерахувати кошти.

Наразі на лікування студентки факультету економіки та управління Черкаського державного технологічного університету Яни Олексієнко благодійна ініціатива зібрала 5360 гривень.

Благодійна онлайн-подія вдалася завдяки спільним старанням івент-департаменту Студради ЧДТУ, звукорижесера відділу студентського розвитку і культурних програм ЧДТУ Андрія Приходька та студентів-учасників гурту «Шутки в сторону»: Анастасії Парфенюк,  Даніїла Кривка, Любові Кривко й Анатолія Охрименка.