Ви тут: ЧДТУ Новини Майбутні лісівники ЧДТУ висадили Дерево першокурсника
П'ятниця, 24 вересня 2021 10:40

Майбутні лісівники ЧДТУ висадили Дерево першокурсника

Студенти першого курсу спеціальності 205 «Лісове господарство» кафедри лісового господарства та раціонального природокористування Черкаського державного технологічного університету продовжили традицію висаджування Дерева першокурсника, яка вже третій рік поспіль існує на будівельному факультеті.

У 2019 році Деревом першокурсника став дуб скельний, у 2020 році – гінкго дволопатеве, у 2021 році — катальпа звичайна. На початку нового навчального року майбутні фахівці галузі лісового господарства, які щойно набули статусу студента ЧДТУ, висадили дерево-символ цього року. Крім того, отримали вітання та дружні професійні настанови від Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства в особі начальника відділу лісового господарства Валентина Швеця.