,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Студент ЧДТУ здобув срібло та бронзу на Кубку України з кікбоксингу
Понеділок, 06 вересня 2021 16:24

Студент ЧДТУ здобув срібло та бронзу на Кубку України з кікбоксингу

Студент ЧДТУ здобув срібло та бронзу на Кубку України з кікбоксингу

З 2 по 5 вересня 2021 року в місті Бахмут на Донеччині проходив Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та всеукраїнський турнір, присвячений пам’яті Павла Опанасовича Орла. Змагання зібрали понад 500 учасників із 17 регіонів країни. 

За нагороди Кубку України у складі команди КДЮСШ «Вулкан» під керівництвом тренерів-викладачів Олександра Литвиненка та Заслуженого тренера України Юрія Зубова, боровся студент четвертого курсу кафедри політичних і філософських наук Черкаського державного технологічного університету Нікіта Прогунов. 

У напруженій боротьбі Нікіта здобув дві нагороди: бронзу в розділі кік-лайт та срібло в розділі лайт, поступившись у фіналі лише чинному чемпіону світу. 

За результатами змагань «вулканівці» посіли  шосте рейтингове місце, за кількістю виборених нагород черкащан обійшли лише Харківська, Донецька та Київські області.

Окрім того, після успішної участі в Чемпіонаті України з кікбоксингу серед дорослих у березні 2021 року, Нікіті Прогунову присвоєно розряд кандидата у майстри спорту України з кікбоксингу. 

Черкаський державний технологічний університет вітає Нікіту Прогунова з новими здобутками та зичить не зупинятись на досягнутому й надалі підкорювати спортивні та наукові вершини!