Ви тут: ЧДТУ Новини Майбутні лісівники ЧДТУ проходять практику на Поліссі
Понеділок, 12 липня 2021 09:18

Майбутні лісівники ЧДТУ проходять практику на Поліссі

Студенти спеціальності 205 «Лісове господарство» Черкаського державного технологічного університету проходять навчальну практику на території Українського Полісся. У межах практики здобувачі вищої освіти відвідали Ківерцівський Національний природний парк «Цуманська пуща», де студенти мали змогу детально ознайомитися з особливостями рослинного й тваринного світу крайньої межі Українського Полісся. Також молодь відвідала флористичну ділянку — Лопатенську діброву. Цікавою і змістовною була екскурсія у музей Волинського лісу.

Завідувачка кафедри загальної екології, педагогіки та психології ЧДТУ Інгріда Чемерис, доцент Світлана Ключка, викладач Віктор Сич висловлюють  щиру подяку начальнику відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи Роману Слободяну та його колегам пані Марії та пану Максиму за гостинність і сприяння у проходженні навчальної практики майбутніх фахівців з лісового господарства.

З метою подальшої співпраці науковці ЧДТУ уклали угоду про спільну навчально-методичну роботу.