Ви тут: ЧДТУ Новини Участь викладачів освітньо-наукової програми «Економіка» в роботі круглого столу «Забезпечення якості освіти: стан, проблеми, перспективи»
П'ятниця, 20 листопада 2020 11:58

20 листопада 2020 р. викладачі кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування д.е.н., професор Захарова О.В., к.е.н., доцент Руденко О.А. та к.е.н. Бітюк І.М. прийняли участь у роботі круглого столу «Забезпечення якості освіти: стан, проблеми, перспективи», який у он-лайн режимі було організовано Національним авіаційним університетом спільно з партнерами ДЗВО «Університет менеджменту освіти НАПН України» та Управлінням державної служби якості освіти у межах програми Міжнародної виставки «Освіта та кар’єра-2020».

Під час роботи круглого столу обговорювалися такі питання:

система забезпечення якості освіти в Україні;

цифрова трансформація: управління якістю освіти;

використання мультимедійних освітніх технологій як умова якісної підготовки менеджерів з соціально-культурної діяльності;

якість освіти і дистанційне навчання;

онлайн-освіта: ефективність онлайн-навчання, переваги, недоліки та нові підходи;

засоби реалізації швидкого зворотного зв’язку в GOOGLEЕ СLASS як фактор забезпечення якості освіти;

проведення моніторингових досліджень стану організації діяльності закладів освіти в умовах адміністративно-територіальної реформи;

шляхи взаємодії органів державного управління з громадянами в сучасних умовах змін у галузі освіти;

анкетування учасників освітнього процесу як інструмент запровадження внутрішньої системи якості освіти;

технології запобігання й подолання конфліктів під час освітнього процесу;

інноваційний потенціал інституційного аудиту в системі забезпечення якості освіти.

Доповідачами виступили представники Державної служби якості освіти у Київській області, Національного авіаційного університету, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, ДЗВО «Університет менеджменту освіти НАПН України».

Щиро дякуємо організаторам та доповідачам за цікаві та корисні доповіді!