Ви тут: ЧДТУ Новини ДРУГИЙ ЕТАП КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ПЕРШИЙ КУРС
Понеділок, 05 серпня 2013 14:41

ДРУГИЙ ЕТАП КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ПЕРШИЙ КУРС

Сьогодні до 12-ї години Черкаський державний технологічний університет оприлюднив другий список вступників, рекомендованих до зарахування за кошти державного бюджету.

Згідно з Умовами прийому до ВНЗ у 2013 році, приймальна комісія приймає рішення про рекомендування до зарахування на навчання на місця державного замовлення у три етапи: у перший, п’ятий та восьмий дні після останнього дня прийому заяв. Відповідно, абітурієнти, які рекомендовані на місця за кошти державного бюджету 1 серпня та які протягом 1-4 серпня не подали оригінали документів, вилучені зі списку. Замість них сьогодні до зарахування рекомендовані абітурієнти, які станом на 1 серпня знаходилися нижче у списку (рекомендовані - другий етап конкурсного відбору).

З оновленими рейтинговими списками можна ознайомитися на стендах приймальних комісій та веб-сайті (рейтинговий список - другий етап конкурсного відбору )вищих навчальних закладів.

Студенти, які будуть у сьогоднішніх списках, матимуть 3 повних дні (до 17-00 7 серпня включно) для подачі документів.

8 серпня ВНЗ оприлюднять третій список зарахованих, зазначається в повідомленні.