Ви тут: ЧДТУ Новини Привітання ректора ЧДТУ Олега Григора з Днем Знань
П'ятниця, 30 серпня 2019 09:25

Привітання ректора ЧДТУ Олега Григора з Днем Знань

Шановні викладачі, студенти та співробітники!

Від імені ректорату Черкаського державного технологічного університету вітаю вас із Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності! Причетність нашого колективу до цього свята безпосередня: висококваліфікований професорсько-викладацький склад університету вже майже шістдесят років плідно працює на науково-освітянській ниві. Десятки тисяч випускників університету знайшли свій шлях у житті завдяки нашому навчальному закладу.

У сучасному інформаційному суспільстві високо цінують нові знання і фахівців, що їх генерують. Тож дружна родина Черкаського державного технологічного університету щороку поповнюється новими здобувачами знань.

Бажаю усім довгожданого миру і Божої благодаті, щастя і творчих успіхів! Здоров'я і терпіння вам, добробуту, впевненості у завтрашньому дні! Нехай новий навчальний рік принесе вам реалізацію добрих намірів і життєвих планів, додасть сили та натхнення! Зі святом, дорогі друзі, з початком нового навчального року! Хай вам щастить!

Черкаського державного

технологічного університету