Ви тут: ЧДТУ Новини Навчально-дослідний кабінет із експертизи культурно-історичних цінностей відкрили в ЧДТУ (ВІДЕО)
Вівторок, 25 червня 2019 10:32

Навчально-дослідний кабінет із експертизи культурно-історичних цінностей відкрили сьогодні у Черкаському державному технологічному університеті. За словами ректора навчального закладу Олега Григора, кабінет є єдиним на Черкащині. Тут досліджуватимуть історію цінних знахідок та реставруватимуть їх. Про це інформує «UA:Черкаси».

Максим Щербина – студент другого курсу. Опановує спеціальність «Експертна оцінка історичних цінностей, музеєзнавства та археології». Зараз за допомогою нової техніки досліджує римські застібки для одягу періоду другого століття нашої ери.

Досліджувати історичні цінності віднині можуть не лише студенти освітнього закладу, а й усі охочі.
     Нині досліджують знахідки власних археологічних розкопок та матеріали приватних колекціонерів.
     Навчально-дослідний кабінет із експертизи культурно-історичних цінностей, каже Ірина Стадник, дозволить реставрувати знахідки та досліджувати історію їхнього походження.

Детальніше про навчально-дослідний кабінет із експертизи культурно-історичних цінностей можна переглянути у сюжеті «UA:Черкаси».