Ви тут: ЧДТУ Новини Студент ЧДТУ виборов ІІ місце у молодіжному Чемпіонаті України з легкої атлетики
Понеділок, 24 червня 2019 10:58

21-23 червня у Кропивницькому проходив Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Впродовж кількох днів на стадіоні "Зірка" змагалися 352 атлета з усіх регіонів України, серед яких і студент групи МПВ - 46   факультету комп’ютерних технологій машинобудування та дизайну Черкаського державного технологічного університету Ростислав Шиятий.

Окрім боротьби за чемпіонство молоді спортсмени виборювали право у складі національної збірної поїхати на юніорський чемпіонат Європи.

За результатами легкоатлетичних змагань Ростислав Шиятий посів ІІ місце у стрибках в довжину з особистим результатом 7 метрів 33 сантиметри.

Вітаємо Ростислава зі спортивним досягненням та бажаємо нових перемог у спорті та у житті!