,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Представники ЧДТУ долучилися до організації та проведення фестивалю освітніх інновацій «Освітній хайп»
Вівторок, 11 червня 2019 13:18

Представники ЧДТУ долучилися до організації та проведення фестивалю освітніх інновацій «Освітній хайп»

Представники ЧДТУ долучилися до організації та проведення фестивалю освітніх інновацій «Освітній хайп»

8 червня одночасно у 13 містах України, зокрема і в Черкасах, пройшов фестиваль освітніх інновацій «Освітній хайп», який є продовженням освітнього проекту «Відкривай Україну».

До події долучилися і представники Черкаського державного технологічного університету факультету гуманітарних технологій спеціальності «Соціальне забезпечення». Під час освітнього фестивалю кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри соціального забезпечення ЧДТУ Інна Журба виступила модератором блоку «Пітчинг проектів школярів», а студенти групи СЗ-1710 і СЗ-1810 волонтерили та проводили профорієнтацію для абітурієнтів.

На фестивалі презентувати проекти культурного та соціального напрямків команди школярів — учасників освітнього проекту "Відкривай Україну" з Черкаської та Кіровоградської областей. Відвідувачі, шляхом голосування, визначали проект-переможець у номінації глядацьких симпатій. Також працювала локація панельної дискусії «Світове кафе»,  де запрошені експерти обговорювали актуальні освітні питання та ділилися досвідом.

За допомогу в організації та проведенні фестивалю освітніх інновацій «Освітній хайп» Черкаський державний технологічний університет, завідувачка кафедри соціального забезпечення ЧДТУ Інна Журба та студенти спеціальності «Соціальне забезпечення» Олена Гаврильченко, Наталія Василенко та Зоряна Городнюк були відзначені Подяками організаторів заходу.