Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ долучилися до Олімпійського дня-2019
Понеділок, 10 червня 2019 12:29

Студенти ЧДТУ долучилися до Олімпійського дня-2019

Рухливо та яскраво в Черкасах відбувся Олімпійський день. Понад 30 студентів Черкаського державного технологічного університету долучилися до легкоатлетичного пробігу, присвяченому Олімпійському дню-2019, здолавши дистанцію у 1,8 кілометрів від площі Богдана Хмельницького до Долини троянд.

Старт забігам дав чемпіон ІІІ Літніх Юнацьких Олімпійських ігор Іван Тищенко. Перед пробігом флешмоб-зарядку провів бігун і фітнес-експертАндрій Нестеров.

Всі учасники заходу отримали сертифікати та значки від Національного олімпійського комітету, а переможці – олімпійські сувеніри. Завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я людини  Василь Загородній отримав Подяку Черкаському державному технологічному університету від Голови відділення НОК України у Черкаській області Андрія Більди.