Ви тут: ЧДТУ Новини Студент ЧДТУ очолив Студентську раду при Черкаській облдержадміністрації
Вівторок, 04 червня 2019 10:06

Студент ЧДТУ очолив Студентську раду при Черкаській облдержадміністрації

28 травня у Черкаському державному технологічному університеті відбулося чергове засідання Студентської ради при Черкаській обласній державній адміністрації та вибори нового складу президії Студентської ради.

У засіданні взяли участь очільники студентських рад закладів вищої освіти та спеціальної освіти області, представники управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації.

Голова Ради V скликання студент Володимир Півненко прозвітував про основні заходи та проекти проведені Студентською радою.

Також, під час засідання обрали нового голову та президію Ради, якому Володимир і делегував свої повноваження.

Передвиборча програма студента Черкаського державного технологічного університету Віктора Гузенка отримала переважну більшість голосів.

Вже четвертий рік поспіль студенти Черкаського державного технологічного університету очолюють Студентську раду при Черкаській ОДА. Нагадаємо, що у 2015–2016 роках Студентську раду при ОДА очолював студент ЧДТУ Іван Іскімжі,  у 2016–2017 роках - Альона Бойко, а з листопада 2017 року Студентську раду при ОДА очолював Володимир Півненко.

За результатами засідання заступниками голови обласної студради стали: голова ОСС Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Мар’яна Кусяка та голова ОСС Черкаського державного бізнес-коледжу Олексій Іщенко, а секретарем – голова ОСС Черкаського політехнічного технікуму Анастасія Процідило.

Після оголошення результатів виборів до аудиторії зі словами вдячності за підтримку звернулася заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Валентина Ткаченко  і побажала новому голові Студентської ради знайти підтримку серед студентства області, результативної роботи, нових звершень та реалізації поставлених високих цілей

Вітаємо Віктора Гузенка з відповідальною посадою та зичимо гідно представляти інтереси студентської спільноти на обласному та Всеукраїнському рівнях!