Ви тут: ЧДТУ Новини Науковці ЧДТУ розробили комбіновану технологію електроерозійної та електрохімічної обробки дротяним електродом
Вівторок, 04 червня 2019 09:54

За результатами досліджень виконаних науковцями Черкаського державного технологічного університету: д.т.н., професором  Василем Осипенком, к.т.н., доцентом Олександром Плахотним, асистентом Олексієм Тімченком розроблена унікальна комбінована технологія електроерозійної та електрохімічної обробки дротяним електродом. Завдяки зусиллям співробітників Черкаського науково-технологічного центру електроерозійних технологій та обладнання (ЧДТУ, приватні науково-виробничі фірми «ЛВТ» та «Інекс»), така технологія успішно впроваджена на Державному підприємстві ЗМКБ «Прогрес» м. Запоріжжя. В модернізованому під нову технологію обладнанні блоки розмірної електроерозійної та електрохімічної обробки керуються новою сучасною системою ЧПК з відповідним програмним забезпеченням. Впроваджена технологія суттєво розширює технологічні можливості виготовлення складних деталей нових дослідних авіаційних газотурбінних двигунів, що розробляються ЗМКБ «Прогрес».