Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ долучились до Всеукраїнського студентського забігу
Понеділок, 03 червня 2019 09:16

Студенти ЧДТУ долучились до Всеукраїнського студентського забігу

Студенти ЧДТУ долучились до  Всеукраїнського  студентського  забігу
   3травня 2019 року в Долині троянд 25 студентів-спортсменів Черкаського державного технологічного університету взяли участь у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході серед студентів, легкоатлетичному забізі  на дистанції одна миля «Студентський забіг».
         Цьогоріч «Студентський забіг» приурочений до закриття ХІV літньої Всеукраїнської Універсіади України. В усіх регіонах України центральними вулицями, або парковими зонами, на стадіонах студентська молодь та усі бажаючі одночасно долали  визначену бігову дистанцію.
        До речі, перший такий «Студентський забіг» відбувся 01 червня 2018 року одночасно в  усіх регіонах України, під час якого  майже 30 тисяч студентів зі 300 закладів вищої освіти подолали дистанцію 1 миля (1609 метрів).
         Команду Черкаського державного технологічного університету представляли завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я людини Василь Загородній та доцент кафедри Лариса Ярославська.