Ви тут: ЧДТУ Новини Представники ЧДТУ взяли участь у Міжнародному науковому симпозіумі «Інтелектуальні рішення»
Середа, 24 квітня 2019 09:49

З 15 квітня до 20 квітня спільно з Інститутом кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» аналізувалися досягнення і досвід розробки, впровадження та поширення інформаційних технологій у сфері обчислювального інтелекту та прийняття рішень.

У межах наукового симпозіуму «Інтелектуальні рішення», що проходив на базі математичного факультету Ужгородського національного університету проведені IX Міжнародна школа-семінар «Теорія прийняття рішень» та V Міжнародна науково-практична конференція «Обчислювальний інтелект». У роботі симпозіуму взяли участь представники факультету електронних технологій і робототехніки Черкаського державного технологічного університету: професор кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій, доктор технічних наук Гальченко Володимир Якович, доцент кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій, кандидат технічних наук, Трембовецька Руслана Володимирівна, доцент кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій, кандидат технічних наук Тичков Володимир Володимирович із темою: «Сурогатний нелінійний синтез вихрострумових перетворювачів». Під час роботи симпозіуму представники ЧДТУ пройшли стажування та підвищили кваліфікацію в школі-семінарі.

Після завершення симпозіуму учасникам вручені сертифікати.