Ви тут: ЧДТУ Новини У межах Тижня охорони праці в ЧДТУ обговорили умови праці та шляхи запобігання травматизму
Вівторок, 23 квітня 2019 16:26

Цьогоріч Дні охорони праці в Україні проходять під гаслом: Безпечне та здорове майбутнє праці. Відтак, 23 квітня у межах Тижня охорони праці в Черкаському державному технологічному університеті пройшла бесіда з керівниками адміністративно-господарської служби та представниками кафедр університету за участю завідувача сектору експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Черкаській області  Василя Юрченка на тему: «Безпечні та належні умови праці. Причини та шляхи запобігання травматизму».

Під час тематичної зустрічі учасники обговорили умови, які зобов’язаний створити роботодавець на робочих місцях, та причини травматизму у різних галузях виробництва, а також шляхи їх запобігання. Представники Черкаського державного технологічного університету мали нагоду поставити актуальні питання фахівцю та отримати на них вичерпні відповіді.