Ви тут: ЧДТУ Новини На кафедрі дизайну ЧДТУ відбулася науково-практична конференція
П'ятниця, 19 квітня 2019 10:30

На кафедрі дизайну ЧДТУ відбулася науково-практична конференція

17 квітня у межах «Днів студентської науки - 2019» на кафедрі дизайну Черкаського державного технологічного університету проведена узагальнююча студентська науково-практична конференція, на якій прозвучали кращі доповіді студентів за всіма видами дизайну. Загалом у днях студентської науки взяли участь 27 студентів.

З вітальним словом до студентів звернулася завідувач кафедри дизайну, професор Наталія Романенко, яка відзначила важливість наукових досліджень для розвитку дизайну та ергономіки.

Студенти спеціальності  Дизайн старших курсів представили на конференції свої цікаві наукові доповіді за напрямом графічний дизайн (5 наукових доповідей), дизайн середовища (6 наукових доповідей), промисловий дизайн (3 наукові доповіді) та дизайн одягу (2 наукові доповіді), всього 16 доповідей.

Призові місця посіли наступні студенти:

• Пищик Ольга (студентка  гр. Дз-53) – 1 місце. Тема дослідження: «Новаційні підходи у вирішенні екологічних проблем ресурсозбереження. Арбоскульптура й арбоархітектура», керівник ст. вик. Луговський О.Ф.;

• Столяренко Валерія та Поліщук Ольга (студенти МДЗ-41) – 2 місце. Тема дослідження: «Впровадження комунікації "Жестова мова" в плакатному мистецтві», керівник ст. вик. Галицька О.В.;

• Монархова Анастасія (студентка гр. ДЗ-64) – 2 місце. Тема дослідження: «Мода Хай-Тек в епоху постмодерну», керівник викл. Стеценко К.М.;

• Руль Ольга ( студентка гр. ДЗ-62) – 3 місце. Тема дослідження: «Екодизайн і досвід його використання в сучасному інтер’єрі житлових приміщень», керівник доцент  Демессіе М.К.

Студенти продемонстрували високий рівень знань, вміння аналізувати та систематизувати науково-творчу роботу. Презентації неодноразово викликали емоційне цікаве обговорення.