Ви тут: ЧДТУ Новини На кафедрі проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління ЧДТУ пройшла студентська науково-практична конференція
Середа, 17 квітня 2019 12:05

16 квітня  на кафедрі проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління була проведена студентська науково-практична конференція «Дні студентської науки - 2019», на яку, за традицією, запрошені учні Кам'янського еколого-економічного ліцею та загальноосвітньої школи I-III ступенів №1.

Доцент кафедри, к.т.н. Олександр Батраченко та викладач Олександр Жиленко ознайомили з лабораторіями кафедри. Учні побували в в лабораторії обробки металів різання та різального інструменту, де науковці продемонстрували обробку деталей та процес заточки інструменту, та відвідали лабораторію обладнання харчових виробництв.

Школярі на конференції представили свої доповіді на тему: «Твердофазна ферментація оргацічної маси», «Гранулятор для виробництва пелет» та інші. Завдяки такому заходу учні отримали багато корисної інформації про ЧДТУ, про спеціальності факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну, а особливо про кафедру проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління. Учасники наукової події нагороджені Грамотами Черкаського державного технологічного університету за свої наукові роботи.

Студенти кафедри також виступили з науковими доповідями, особливо хочеться відзначити роботи: магістра гр.мПВ-46 Романа Трояна «Підвищення терміну експлуатації картоплечисток та поліпшення санітарно-гігієнічних умов праці на підприємствах харчування» керівник професор Василь Осипенко, студента гр.ГМ-72 Віктора Орла «Обробка тиском – фактор який впливає на органоліптичні властивості ковбас» керівник ст.викладач, к.т.н. Надія Філімонова, студента гр.ГМ-72 Володимира Чудова «Обгрунтування нового способу підвищення питомої продуктивності кутерів» керівник доцент Олександр Батраченко, студента гр.мМВ-45 Дмитра Білоуса «Перспективні шляхи підвищення інтенсивності відведення тепла із зони різання з внутрішнім тепловідведенням» керівник доцент Юрій Юрченко.

У результаті обговорення докладів викладачі кафедри ухвалили рішення, присудити:

I місце Віктору Орлу гр.ГМ-72;

II місце Володимиру Чудову гр.ГМ-72;

III місце Роману Трояну гр.мПВ-46 та Дмитру Білоусу гр.мМВ-45.