Ви тут: ЧДТУ Новини Представники ЧДТУ побували на міжнародному форумі харчової промисловості та упаковки IFFIP- 2019
Понеділок, 15 квітня 2019 13:12

Для кафедри проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління Черкаського державного технологічного університету стало традицією щороку відвідувати  найбільшу виставку харчової промисловості та упаковки України. Цьогоріч, за підтримки профспілкового комітету ЧДТУ, викладачі та студенти вкотре побували на виставці, яка проходила з 10 до 12 квітня в Києві. Викладачі кафедри Надія Філімонова та Олексій Тімченко разом зі студентами гр. ПМ-71 та ГМ-72 з зацікавленням оглянули експозиції виставки розміщені на 10 000 кв.м, де було представлено понад 250 експонатів із України та закордону. IFFIP-2019 найбільший український форум продуктової і пакувальної промисловості, який відображає реальний стан ринку харчової, переробної і пакувальної промисловості, є головним зв'язком між виробниками, дистриб'юторами обладнання, виробниками і переробниками сільськогосподарської продукції, а також виробниками продуктів харчування. Цей форум об'єднує виставки в чотирьох галузях: «Хлібопекарня і кондитерська промисловість», «ПАК Экспо», «ПродТехМаш» і «Прод Экспо». ВІдвідування форуму дозволило  викладачам і студентам знайти найбільш актуальну інформацію про розвиток галузей українських компаній і всесторонніх реформ, поставлених на підприємствах, та ознайомитися з експонатами зарубіжних компаній, які були особливо цікавими.

Від поїздки на столичну виставку всі участники отримали велике задоволення і виявили бажання поїхати в наступному році.