Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ провели «весняну толоку»
П'ятниця, 12 квітня 2019 13:37

У ЧДТУ провели «весняну толоку»

Сьогодні у Черкаському державному технологічному університеті традиційно провели озеленення та благоустрій території. Незважаючи на похмуру погоду, адміністрація, викладачі, співробітники та студенти, об’єднавшись, висаджували саджанці сосни та берези, які охоче надало лісове господарство. Цьогоріч прилегла територія університету збагатилася на 150 берізок, 50 сосен. До того ж, Черкаський державний технологічний університет придбав 13 туй та 23 кущі самшиту.

Щороку спільними зусиллями дружна родина Черкаського державного технологічного університету удосконалює паркову зону біля вишу, аби зробити сквер біля університету улюбленим місцем відпочинку для викладачів, співробітників, студентів навчального закладу та жителів мікрорайону. Крім цього, студентська молодь та співробітники прагнуть, щоб  доглянута територія навколо навчального закладу милувала око та приваблювала потенційних студентів.

Галерея зображень