,
,
Відеоканал ЧДТУ

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ відвідали Кабінет Міністрів України та Міністерство молоді та спорту
Середа, 10 квітня 2019 16:45

Студенти ЧДТУ відвідали Кабінет Міністрів України та Міністерство молоді та спорту

Студенти ЧДТУ відвідали Кабінет Міністрів України та Міністерство молоді та спорту
      9 квітня студенти факультету гуманітарних технологій Черкаського державного технологічного університету відвідали Кабінет Міністрів України та Міністерство молоді та спорту. Цікаву та пізнавальну поїздку організувала кафедра соціального забезпечення за підтримки адміністрації навчального закладу та профспілкового комітету ЧДТУ. 
      У Кабінеті Міністрів України студентська молодь відвідала зали засідань, побували в Музеї історії урядів України, де ознайомилися з оригінальними матеріалами, пов‘язаними з діяльністю колишніх керівників урядів, зокрема, з документами, нагородами, фотознімками, відтвореним інтер‘єром робочого кабінету Голови Ради Міністрів УРСР. 
      Під час перебування в Міністерстві молоді та спорту України студенти та викладачі мали нагоду поспілкуватися з Заступником Міністра молоді та спорту України Миколою Даневичем. Посадовець ознайомив гостей зі структурою Міністерства та основними напрямками його роботи. Крім цього, заступник Міністра закликав молодих активістів бути енергійними в навчанні, в роботі, в громадському житті. Більш детально про діяльність Міністерства у молодіжній сфері, зокрема про міжнародні молодіжні обміни, конкурси, гранти поінформувала студентів начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді Марія Карчевич.
       Наприкінці зустрічі заступник Міністра провів делегацію до Алеї Героїв Міністерства, де представлені портрети видатних спортсменів та активістів молодіжних рухів, які віддали своє життя за Україну у 2014-2018 роках.
       Після екскурсії державними установами студенти побували на Майдані Незалежності, де могли поділитися один з одним враженнями від інформаційно наповненого дня та обговорити перспективи впровадження отриманої інформації.