Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти-екологи ЧДТУ відвідали лекцію Міністра екології та природних ресурсів України
Вівторок, 02 квітня 2019 10:07

Студенти спеціальності «Екологія» Черкаського державного технологічного університету разом із викладачами прослухали лекцію Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака, що відбулася на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Тематика зустрічі пов’язана з екологічним майбутнім України та еко-патріотизмом як шляхом до сталого розвитку. Під час лекції Міністр наголосив на сучасних екологічних трендах та викликах, що стоять перед Україною, а також розповів про зміст екологічних стандартів, що діють у країнах Європейського Союзу. Крім цього, Остап Семерак поінформував аудиторію про можливості проходження практики майбутніх фахівців з екології в Міністерстві екології та природних ресурсів України.