Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ Тиждень англійської мови розпочали з чаювання
Понеділок, 01 квітня 2019 14:49

У ЧДТУ Тиждень англійської мови розпочали з чаювання

У найкращих вишуканих британських традиціях пройшло урочисте відкриття Тижня англійської мови і Черкаському державному технологічному університеті.
      Традиційно в ЧДТУ проходить Тиждень англійської мови, хоча англійську мову необхідно вдосконалювати щодня, адже сьогодні англійська мова об’єднує людей всієї планети, розкриває широкі горизонти та надає необмежені можливості, –  наголосив у вітальному слові ректор ЧДТУ Олег Григор.
      У свою чергу декан факультету гуманітарних технологій Наталія Махиня, завідувачка кафедри іноземних мов Дарина Колесник та завідувачка кафедри  прикладної лінгвістики Ганна Лещенко заохотили гостей факультету долучатися до цікавих заходів, які відбуватимуться протягом Тижня англійської мови в ЧДТУ, а студентів скористатися нагодою, аби продемонструвати свої знання, вміння та творчий потенціал.
      Відкриття Тижня англійської мови на факультеті гуманітарних технологій присвятили англійському чаюванню, під час якого студенти представили своє креативне бачення цієї давньої британської традиції, пропонуючи гостям різноманітні смаколики та, звичайно ж, англійський чай.
      За підсумками кількості вподобань, перемогу в конкурсі на найкраще   англійське чаювання отримала група ПЛ-51, а групи НП-55 та ПЛ-81, розділивши вподобайки прихильників порівну, опинилися на почесному другому місці.  Крім цього, кожен учасник англійського чаювання отримав Грамоту на згадку.