Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ беруть участь у конкурсі відеоробіт «Охорона праці на захисті життя»
Четвер, 28 березня 2019 17:32

Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці та територіальних органів Держпраці проводить Всеукраїнський конкурс відеороликів «Охорона праці на захисті життя». Студенти-четвертокурсники спеціальності «Міжнародна економіка» Черкаського державного технологічного університету долучилися до цієї події. Авторська група у складі Валентина Прокопенка, Владислава Пилипенка, Альони Онищенко, Таї Лисенко, Наталії Байрак та Аліни Даценко зняла відеоролик на тему дискримінації на робочому місці. Таке явище нерідко можна побачити в сучасному світі, воно також відомо як «мобінг».

Бажаємо творчій молоді перемоги у конкурсі, а також і надалі залишатися небайдужими до проблем суспільства!