Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбулася лекція на тему «Життя в твоїх руках»
Середа, 20 березня 2019 10:28

У ЧДТУ відбулася лекція на тему «Життя в твоїх руках»

19 березня у Черкаському державному технологічному університеті за ініціативи Студентської ради відбулася відкрита лекція «Життя в твоїх руках».

Представник Черкаського обласного центру служби крові «Черкаси-плазма» Світлана Віталіївна Тринько розповіла студентам про важливість донорства, чому здавати кров корисно для здоров’я, для чого потрібна донорська кров, безпечне донорство, протипоказання для здачі крові та етапи здачі крові.

Хто ж такий донор? До́нор (від лат. Donore - дарую) - здорова людина, яка добровільно дає частину своєї крові для переливання  пацієнтам та для виготовлення з неї  лікувальних препаратів.

До всього, під час зустрічі лекторка ознайомила аудиторію з правилами підготовки та раціоном харчування до здачі крові.

Наприкінці заходу студенти мали нагоду поставити пані Світлані запитання та отримати розгорнуті відповіді на них.