Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ визначили переможців першого туру олімпіади зі спеціальності «Дизайн»
Середа, 20 березня 2019 13:57

У ЧДТУ визначили переможців першого туру олімпіади зі спеціальності «Дизайн»

Нещодавно на кафедрі дизайну факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну Черкаського державного технологічного університету відбувся перший тур олімпіади в межах підготовки до ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Дизайн», яка відбудеться цього року в Харківській державній академії дизайну та мистецтв. 20 студентів  2-5 курсів спеціальності «Дизайн» доклали максимум зусиль для роботи над темою  «Музичний твір як джерело формування асоціативного образу в дизайні».

Після підготовки експозиції робіт  учасників олімпіади та роботи журі у складі викладачів кафедри дизайну були визначені переможці:

1 місце – гр. ДЗ-63 Пасменко Марина

2 місце –  гр. ДЗ-72 Мороз Анастасія

3 місце – гр. ДЗ-72 Кривонос Володимир

4 місце - гр.  ДЗ-53 Тертишник Марина

5 місце - гр. ДЗ-63 Беркут Ольга

Вітаємо переможців олімпіади та бажаємо подальших успіхів.