Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ пройде гра «Eurosession» для молоді на тему Європейського Союзу
Вівторок, 19 березня 2019 12:33

У ЧДТУ пройде гра «Eurosession» для молоді на тему Європейського Союзу

26 березня з 12:00 до 14:00 у Черкаському державному технологічному університеті в аудиторії 704 першого корпусу,відбудеться гра «Eurosession» для молоді на тему Європейського Союзу.

Eurosession на європейську тематику – це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

Коли? 26 березня, 12:00 – 14:00

Де? м. Черкаси, Черкаський державний технологічний університет, ауд. 704 1 корпусу

Для кого? Учасники Євроклубів та інших європейських проектів, студенти, школярі, активна молодь.