Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбувся кастинг ведучих
Четвер, 07 березня 2019 11:55

У ЧДТУ відбувся кастинг ведучих

Ведучий – людина, яка знає як подарувати незабутні враження від заходу глядачам. Тому саме для таких студентів у ЧДТУ щорічно відбувається кастинг ведучих.

6 березня п’ять  панянок та один сміливець вирішили спробувати себе у ролі ведучих. У неформальній обстановці учасники знайомилися та виконували цікаві вправи з випускником Черкаського державного технологічного університету, професіоналом своєї справи,  відомим ведучим міста Артемом Євтушенком. Під час кастингу учасники мали змогу отримати корисні поради та настанови від досвідченого ведучого. За словами Артема Євтушенка, аби вміти скласти незабутнє враження на глядачів, необхідно: бути впевненим у собі, вміти імпровізувати та вести зоровий контакт із глядачами.

Під час кастингу всі учасники продемонстрували потенціал, виявили бажання бути активними, розвивати свої творчі здібності та бути у вирі цікавих університетських подій.