Ви тут: ЧДТУ Новини Вітання ректора ЧДТУ зі святом весни, краси, жіночності!
Четвер, 07 березня 2019 12:36

Вітання ректора ЧДТУ зі святом весни, краси, жіночності!

Дорогі жінки, дівчата Черкаського державного технологічного університету !

Від щирого серця вітаємо вас зі святом жіночності, весни, краси та гармонії!

Споконвіку жінка є музою, берегинею родинного затишку, традицій та духовних святинь нашого народу. Ми пишаємося вашою вродою, захоплюємося вашою чарівністю, вклоняємося перед вашою багатогранністю: ніжністю, тендітністю та водночас рішучістю, наполегливістю, сміливістю!

У цей день кожен чоловік має подякувати вам за теплі затишні вечори, за підтримку, за натхнення, за надійну опору, блискучий розум, мудрість та любов!

Весняного вам настрою, тепла та гармонії в душі, нехай оминають вас труднощі! Сили духу, терпіння, віри, благополуччя, справжнього щастя, кохання, щирих посмішок та яскравих барв у житті! Міцного здоров'я та днів, зігрітих теплом і любов'ю рідних, осяяних новими успіхами та звершеннями!

ректор Черкаського державного

технологічного університету