Ви тут: ЧДТУ Новини Представники ЧДТУ готуються до олімпіади з комп’ютерних наук
Четвер, 07 березня 2019 11:45

Представники ЧДТУ готуються до олімпіади з комп’ютерних наук

Цьогоріч на олімпіаді з комп’ютерних наук  у місті Дніпро Черкаський державний технологічний університет представлятимезбірна команда студентів кафедр інформаційних технологій проектування і дизайну.

У межах підготовки до важливої події 26лютоговідбувся перший міжкафедральний навчально-методичний семінар «Застосування Інтернет-технологій у web-дизайні».

Відтак, вже 26-28 березняпредставники кафедри дизайнуфакультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну:д.і.н., професор Олена Храмова-Баранова, к. мист., професор Інна Яковецьта студенти групи мДЗ-41: Столяренко        Валерія,Дихно Дарія, Поліщук Ольга та команда кафедриінформаційних технологій проектування факультету інформаційних технологій і систем: к.т.н., доц. Ольга Кравченко, студенти групи ІТП-153: Годз Дмитро, Кривенко Роман, Печерний  Владиславта студент групи КТ-151 Орєхов Андрійвідстоюватимуть честь ЧДТУ у Дніпрі.