Ви тут: ЧДТУ Новини 10 листопада – Міжнародний день бухгалтерії
П'ятниця, 09 листопада 2018 15:12

10 листопада – Міжнародний день бухгалтерії

10 листопада  – Міжнародний день бухгалтерії
Міжнародний день бухгалтерії відзначається щорічно 10 листопада. Ідея зробити загальне міжнародне професійне свято бухгалтера обговорювалася давно, адже майже в кожній країні існує своє професійне свято бухгалтера.
Дата 10 листопада обрана не випадково – 10 листопада 1494 у Венеції була опублікована книга «Все про арифметику, геометрії і пропорції» Луки Пачіолі, який у цій книзі спробував підсумувати знання про математику того часу.
Бухгалтерія – одна з найточніших і найважливіших наук. Без бухгалтерів зараз не можливо уявити собі життя, адже бухгалтерія так чи інакше стосується кожної цивілізованої людини. Від блискучих знань і досвіду наших бухгалтерів залежить функціонування будь-якої економіки.
У цей день Черкаський державний технологічний університет вітає бухгалтерів ЧДТУ, факультет економіки та управління, зокрема кафедру обліку, аналізу і оподаткування, кафедру фінансів, а також всіх причетних до бухгалтерської справи!