Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбулася година фінансової грамотності
Середа, 07 листопада 2018 15:17

У ЧДТУ відбулася година фінансової грамотності

7 листопада до Черкаського державного технологічного університету завітали представники Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) з інформативною лекцією про фінансову грамотність.

−     Головна мета сьогоднішньої зустрічі – поділитися інформацією, як правильно обрати банк, як користуватися банківськими продуктами, щоб не стати жертвою шахраїв, − зауважив керівника київського регіонального центру банку ПУМБ Артем Нідзельський.

Під час освітньої зустрічі спеціаліст ПУМБ розкрив низку практичних питань: як керувати своїми фінансами – економити, накопичувати та примножувати; як обрати здоровий та надійний банк для вкладів; як правильно позичати, щоб кредит був не обтяжливий для сімейного бюджету; як користуватися послугами через Інтернет; як убезпечити себе від шахрайства.

Лекція допомогла студентам, викладачам ЧДТУ та всім присутнім розвинути фінансову грамотність, а також підвищити рівень довіри до банківської системи.