Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ говорили про робочі можливості в Німеччині
Вівторок, 06 листопада 2018 16:10

У ЧДТУ говорили про робочі можливості в Німеччині

6 листопада в Черкаському державному технологічному університеті  представники агенції «ЮНІКС» провели лекцію «Робочі можливості в Німеччині» для студентів І –ІІІ курсів, які вивчають німецьку мову, та  для всіх бажаючих.

Агенція «ЮНІКС» допомагає студентам і випускникам отримати практичні знання та досвід для впевненого професійного майбутнього, інформує про можливості навчання й стажування, які існують в світі.

Лектор Максим Корягін детально розповів про програму «Працевлаштування під час канікул», перелік вакансій, оплату праці, умови проживання. Студенти ЧДТУ активно ставили запитання, отримували вичерпні відповіді, розповідали про власний досвід роботи в Німеччині.

Наприкінці зустрічі працівники агенції «ЮНІКС» запросили всіх на «Ярмарку вакансій - 2019». 10 - 11 січня до Києва завітають представники німецьких роботодавців для зустрічі із студентами, які бажають працювати у Німеччині.