Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ організували тематичну благодійну акцію
Четвер, 01 листопада 2018 11:22

Студенти ЧДТУ організували тематичну благодійну акцію

Студенти ЧДТУ організували  тематичну благодійну акцію

31 жовтня на Станції переливання крові місцеві активісти провели акцію «Вампіріада» для популяризації донорства. Таким чином Черкасах молодь креативно відсвяткувала ХелоуінСпіворганізаторами заходу стали студенти Черкаського державного технологічного університету.

Мета акції полягала у популяризації донорства в Україні. Активісти хотіли зацікавити у здачі крові якомога більшу кількість людей.

− Після року перебування в Німеччині, сьогодніповернувся до донорського руху. За моїми підрахунками, це вже 31-й раз я безкоштовно здаю кров. Целише в Україні. Почуваю себе добре,− зазначив Член Студентської ради ЧДТУ, аспірант кафедри  Хімічних технологій та водоочищення Сергій Шмиголь.

На благодійній акції окрім здачі крові учасники розмальовували один одного в тематиці свята, фотографувалися та пили гранатовий сік. На згадку про захід організатори підготували невеличкі подарунки для учасників акції: яблука, цукерки і печиво.