Ви тут: ЧДТУ Новини Представники ЧДТУ змагалися за Кубок Львівської політехніки
Четвер, 01 листопада 2018 15:57

Представники ЧДТУ змагалися за Кубок Львівської політехніки

26-28 жовтня на базі Національного університету «Львівська політехніка», проходили «Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки» за регламентом ROBORACE.

Метою цієї вже традиційної видовищної спортивно-технічної імпрези є стимулювання творчого, інтелектуального та духовного розвитку студентської молоді, популяризація робототехніки, інформаційних технологій, прикладного програмування.

Першість у змаганнях, які можна вважати міжнародними, оскільки у них взяли участь і представники Білорусі, виборювали команди, які репрезентували понад десять вищих навчальних закладів. Це, зокрема, одеські: Національний політехнічний університет та Національна академія харчових технологій; тернопільські: Національний технічний університет імені Івана Пулюя, Національний економічний університет та Галицький колледж імені В’ячеслава Чорновола; Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Черкаський державний технологічний університет. Господарі змагань, роботогонщики Львівської політехніки, виступали трьома командами, а найбільше учасників долучив фаворит змагань – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, який заявив 5 команд.

Захопливі перегони автономних роботів проходили у вестибюлі Студентської бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка».

Кафедра приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій ЧДТУ делегувала на конкурс одну команду (аспірант кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій,  1-й курс Дмитро Бачеріков та к.т.н., доцент кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій Сергій Філімонов) з трьома робото-машинками. За підсумками командного змагання одна з робото-машинок науковців Черкаського державного технологічного університету виборола почесне 3 місце.